лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

SSL сертифікати для захисту сайтів, що належать фізичним особам

Для захисту одного сайту

RapidSSL, заснована в 2003 році Полом Турре і Стівом Уейтом, в даний час є одним з найдоступніших і недорогих центрів сертифікації на ринку. Вони належать і управляються GeoTrust, який в свою чергу належав Symantec, а тепер і DigiCert, світового лідера в області недорогих рішень SSL, що також робить їх високонадійними. Це найпопулярніші і найдешевші сертифікати RapidSSL. Вони доступні для придбання фізичними особами, і вони вимагають мінімальної перевірки.

Для захисту всіх сайтів в піддоменах *

Сертифікат RapidSSL® Wildcard захистить ВСІ ваші субдомени тільки одним сертифікатом, виданим * .Yourdomain.com.ua, набагато дешевше, ніж більшість. Будучи одним з найдешевших підстановлювальних SSL-сертифікатів, він як і раніше залишається видатним, оскільки він дозволяє вам отримати цей надзвичайно популярний сертифікат перевірки домену (DV), виданий практично відразу, щоб ви могли відразу ж почати захист свого сайту і всіх його піддоменів з дуже відомого бренду. Він навіть включає в себе необмежені серверні ліцензії без додаткової оплати і охоплює WWW і не WWW версії вашого кореневого домену!

* Захищає всі піддомени одного рівня. Наприклад wildcard SSL сертифікат для домену domain.com захищає все субдомени виду abc.domain.com, xyz.domain.com, 123.domain.com
при цьому цей сертифікат не захищає субдомени виду 123.abc.domain.com для захисту подібних субдоменов необхідний сертифікат ССЛ для abc.domain.com

Навіщо мені потрібен SSL, для чого використовують сертифікат SSL, що він буде робити?

  1. Google заявляє, що наявність SSL сертифікату впливає на рейтинг сайту
  2. Браузери почнуть активно попереджати користувачів про доступ до незашифрованого сайту
  3. HTTP / 2 буде підтримуватися тільки з шифруванням у всіх основних браузерах
  4. SSL / TLS підвищує швидкість вашого сайту, який може значно збільшити кількість переходів
  5. Gmail попереджає користувачів, коли електронна пошта приходить від незашифрованого сервера електронної пошти
шахраї нападають на ваш сайт

SSL сертифікат дуже важливий елемент для вас!

SSL сертифікат є основою вашої безпеки в інтернет. SSL сертифікат захищає вашу інформацію. SSL сертифікат підкреслює ваш статус.

Робота сертифікаційних центрів регламентується набором певних інструкції і рекомендацій по перевірці інофрмації про замовника сертифіката. Залежно від рівня верифікації застосовуються ті або інші положення. При цьому кожен сертифікаційний центр використовує свій набір інструментів і фірмовий метод верифікації інформації при випуску сертифіката.

Головна вимога пред'являється до Сертифікаційному центру - максимально можливе забезпечення правдивості інформації про власника сертифіката. Рівень верифікації, і витрати пов'язані з процедурою перевірки істотно впливають на ціну SSL сертифікату.

Сертифікаційні центри самостійно, якщо не існує жорстких обмежень, визначають можливість випуску сертифіката для фізичних осіб. При цьому зазвичай кожен сертифікаційний центр на свій страх і ризик використовує ті чи інші методи та способи підтвердження наданої інформації.

Для фізичних осіб і приватних підприємців доступні три види SSL і CodeSigning сертифікатів: