лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Всі S/Mime сертифікати діляться на 4 види:

  1. з перевіркою адреси електронної пошти.
  2. з перевіркою особистості користувача адреси електронної пошти. У цьому сертифікаті буде вказано не тільки електронну адресу, а й ім'я відправника.
  3. з перевіркою компанії. Більш функціональним і, відповідно, дорогим є Smime сертифікати, в яких, крім електронної адреси та імені, вказується назва і адреса компанії, що вкрай важливо в боротьбі з фішингом і підробкою електронних адрес.
  4. сертифікати для відділів компанії. Це єдиний вид S / mime продуктів, який видається для електронних адрес відділів компанії, наприклад, accounting@company.com.ua або support@company.com.ua, які можуть використовуватися декількома співробітниками. Сертифікат містить електронну адресу, відділ і назву компанії.

S'mime сертифікати видані довіреним центром сертифікації DigiCert підтримуються всіма сучасними поштовими клієнтами -Microsoft Outlook, Apple Mail, Mozilla Thunderbird, Windows Mail, The Bat, Lotus Notes, і ін. Вони ефективно захищають електронну кореспонденцію і корпоративну переписку від стороннього доступу, а наявність цифрового підпису сприяє зростанню довіри до компанії з боку клієнтів і партнерів.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua