лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

SSL сертифікати для захисту сайтів, які належать приватним підприємцям ( ФОП, СПД )

Для захисту одного сайту

затраты в сутки: 4.26 грн.

Thawte
SSL123 DV

1 рік - 1554 грн.

Для захисту декількох сайтів в субдомені

Для захисту домену та всіх субдоменів сайту*

затраты в сутки: 31.07 грн.

GeoTrust
Geotrust DV Wildcard

1 рік - 11340 грн.

* Захищає всі піддомени одного рівня. Наприклад wildcard SSL сертифікат для домену domain.com захищає все субдомени виду abc.domain.com, xyz.domain.com, 123.domain.com
при цьому цей сертифікат не захищає субдомени виду 123.abc.domain.com для захисту подібних субдоменів необхідний сертифікат ССЛ для abc.domain.com

Отримайте просте, стандартне шифрування з недорогими сертифікатами DV SSL

Сертифікати для підтвердження домену або перевірка домену - це швидкий і економічний спосіб захисту доменів для тестування в Інтернеті, особистих веб-сайтів, блогів та інших некомерційних сайтів. Використовуючи сертифікат DV SSL, ви можете захистити свій сайт за лічені хвилини. А оскільки валідація повністю автоматизована, DV SSL випускається в режимі реального часу, що робить сертифікат DV найшвидшим і найдешевшим типом сертифіката SSL.

Видача сертифіката DV SSL є досить простим автоматизованим процесом. Насправді, це зовсім не процес, а всього лише один крок. Просто підтвердіть своє право власності на домен в Центрі сертифікації, і все готово. Це можна зробити за лічені хвилини за допомогою аутентифікації на основі електронної пошти, файлів або CNAME. От і все. Ваш сертифікат буде відправлений вам по електронній пошті протягом декількох хвилин.

DV SSL сертифікати DV SSL захищають ваш веб-сайт за допомогою передових галузевих технологій шифрування. Ці продукти DV SSL зміцнюють ваш сайт, використовуючи міцний 2048-бітний ключ RSA і 256-бітний ключ симетричної довжини.

Ваші клієнти будуть знати, що ви серйозно ставитеся до безпеки, коли побачите індикатори довіри браузера, які активує ваш новий сертифікат DV SSL. Важко пропустити значок замка в адресному рядку або цей «https: //» на початку вашого URL. Ви також отримаєте безкоштовно печатку сайта від бренду центру сертифікації, щоб додати вашому сайту ще більше впевненості. Інтернет-користувачі ніколи не були так пильні щодо власної безпеки як тепер, вони знають, які продукти безпеки і захисту повинен мати сайт.