лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

SSL сертифікати для захисту сайтів, які належать великим підприємствам і монополістам на ринку

Для захисту одного сайту

затраты в сутки: 97.16 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 рік - 35465 грн.
затраты в сутки: 44.71 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 рік - 16318 грн.

Для захисту декількох сайтів

SSL сертифікати Центру Сертифікації DigiCert

Сертифікат підтверджує

Як забезпечити безпеку сайту?

Поєднання SSL шифрування, оцінки вразливості і сканування на наявність шкідливого програмного забезпечення на вашому сайті допоможе вам забезпечити безпеку для відвідувачів сайту як в HTTPS так і в HTTP зоні і збереже вашу ділову репутацію.

Управління вашим сертифікатом

DigiCert ® Vulnerability Assessment

Уразливість веб-сайту - наявність потенційної точки входу, через який функціональність веб-сайту або дані можуть бути змінені. Веб-сайти можуть мати тисячі потенційних вразливостей. Оцінка вразливості включає

SQL ін'єкція використовується хакерами для отримання доступу до вашої базі даних. Міжсайтовий скриптинг дозволяє хакеру додати код на сторінки Вашого веб-сайту для виконання завдань. Кілька ваших простих кроків допоможуть захиститися від цих загальних атак, якщо ви знаєте проблемні ділянки на вашому веб-сайті. DigiCert ® здійснює пошук вразливостей для визначення точок входу, які найбільш часто використовуються для найбільш поширених атак. Звіт вразливостей класифікує уразливості, засновані на типі і рівні ризику, і пропонує коригувальні дії. Таке поєднання допоможе вам швидко виявляти й усувати критичні уразливості веб сайту. Використання неліцензійного сервісу сканування на наявність вразливостей може генерувати великий обсяг непотрібної інформації і приховувати справжню картину з уразливостями.

Vulnerability assessment не замінює PCI - сумісних сканерів уразливості. Сервіс Vulnerability assessment доповнює вже існуючі системи захисту з автоматичною перевіркою і легкою для читання доповідю про найбільш критичні вразливості. Результати Vulnerability assessment сервісу можуть бути об'єднані з іншими сканерами для надання додаткової інформації, яка допоможе вирішити, як діяти.

Vulnerability assessment призначений для забезпечення необхідною інформацією без складної установки і управління. Ви можете змінювати повідомлення та активувати або деактивувати відправні точки для сканування.

Кількість виявлених вразливостей не впливає на зовнішній вигляд DigiCert ® SiteSeal. Уразливості не є прямими погрозами - це потенційні точки входу, які можуть бути використані хакером. DigiCert ® SiteSeal змінює зовнішній вигляд, коли шкідливі програми вже виявлені і відвідувачі вашого сайту опинилися під загрозою. Сканування Vulnerability assessment на наявність потенційної небезпеки дозволяє своєчасно виправляти уразливості.

Malware Scanning

Malware є скороченою назвою malicious software - шкідливого програмного забезпечення або шкідливого коду. Хакери можуть використовувати слабкості безпеки на вашому сервері, щоб отримати доступ до веб-сайту і встановити шкідливий код. Вони використовують веб-сайт для поширення вірусів, блокування комп'ютерів і крадіжки конфіденційних даних, таких як номери кредитних карт або іншу особисту інформацію. Шкідливий код не так легко виявити і він може заражати комп'ютери ваших клієнтів, коли вони відвідують ваш сайт.

Шкідливий код прихований в початкових кодах вашого веб-сайту і його важко виявити без спеціального аналізу. Деякі шкідливі програми активують відображення сторінки і не можуть бути виявлені без поведінкового аналізу коду з допомогою браузера симулятора.

DigiCert ® Malware Scanning сканує код веб-сайту, який використовує SSL-сертифікат, включаючи JavaScript і фрейми. Malware Scanning Служба завершує статичний аналіз коду веб-сайту, а також аналіз поведінки через браузер моделювання, щоб знайти код, який може активувати відображення сторінки. Malware Scanning Служба не перевіряє кожну веб-сторінку на веб-сайті, але виділяє оптимальну кількість сторінок для виявлення шкідливої ​​активності. Malware Scanning не виконує сканування вашої внутрішньої мережі і не виробляє пошук шкідливих програм на внутрішніх настільних комп'ютерах і не сканує вкладення або внутрішні веб-сторінки, які вимагають реєстрації. Для використання сервісу Malware Scanning вам не потрібно що-небудь завантажувати на ваш сервер або локальний комп'ютер. Ви також можете завжди при необхідності включити і вимкнути цей сервіс.

Якщо шкідлива програма виявлена ​​сервісом Malware Scanning, ви будете перенаправлені на список інфікованих сторінок і повідомлені про код, який викликає проблеми. Так само DigiCert ® Trust® Seal відключається і замінюється DigiCert ® Secured® Seal. Вам надсилається електронною поштою попередження про факт зараження шкідливими програмами з інструкцією для доступу до результатів перевірки. Після того як ви виправили код, ви можете перевірити ще раз результат вашої роботи. Якщо сканування підтверджує, що всі екземпляри шкідливого ПО видалені, знову починає відображатися DigiCert ® Trust Seal

Google, Yahoo, Bing та інші пошукові системи сканують сайти на наявність шкідливого ПЗ і заносять такі сайти в чорний список або виключають з пошуку. За допомогою оцінки вразливості для виявлення експлуатаційних недоліків і прийняття коригувальних заходів, ви можете знизити ризик нападу і успішної атаки хакерів на ваш сайт.